Roger Bezombes färglitografi

144060

BEZOMBES, Roger (1913-1994): La Bourguignonne, signerad, 3/50, färglitografi, 54x54 cm

Roger Bezombes färglitografi

Budhistorik (5 bud)
403794
500
395654
450
395654
396653
395654

Slutpris SEK:
500
53 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.