A Rilsky oljemålning

144008

RILSKY, A (1900-tal): Slädsällskap, signerad, olja på duk, 37x58 cm

Konst, Måleri

A Rilsky oljemålning

Budhistorik (35 bud)
404564
3 600
404574
3 400
404564
3 200
404572
404564
2 800

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.