Abstrakt komposition

143990

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, abstrakt komposition, blandteknik på duk, signerad de Wit, daterad -62, 50x60 cm

Konst, Måleri

Abstrakt komposition

Budhistorik (2 bud)

399685
396659

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.