Gösta Gustavsson oljemålning

143964

GUSTAVSSON, Gösta (1895-1962): "Röda skjul", signerad och daterad Gösta Gustavsson -40, olja på duk, 51x43 cm

Konst, Måleri

Gösta Gustavsson oljemålning

Budhistorik (19 bud)
403598
1 300
403536
403536
403594
403536
950

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.