Frank Brangwyn litografi

143952

BRANGWYN, Frank (1867-1956): Kanalscen, signerad och numrerad Frank Brangwyn 1/50, litografi, 51x65 cm

Frank Brangwyn litografi

Budhistorik (1 bud)

395178
2012-08-15 12:16:34

2012-08-25 kl 19:51
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.