Victor Vasarely litografi

143896

VASARELY, Victor (Ungern/ Frankrike 1908-1997): Komposition, signerad, 358/450, litografi, 25x17 cm

Victor Vasarely litografi

Budhistorik (14 bud)
403569
403567
1 400
403560
1 300
403552
396375

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.