Biger E:son Birger oljemålning

143882

BIRGER E:SON, Birger (1904-1994): "Nattlig dialog", signerad och otydligt daterad Blå, olja på pannå, 44x46 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (9 bud)
403489
403486
950
403485
900
403484
403482
750

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.