Timo Solin collage

143853

SOLIN, Timo (född 1947): Ansikten, signerad och daterad Timo Solin -11, blandteknik/collage, 64x69 cm

Konst, Måleri

Timo Solin collage

Budhistorik (5 bud)
403348
395386
1 900
403347
1 900
395386
1 800
395085

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.