Eric Rhönnstad oljemålning

143806

RHÖNNSTAD. Eric (1909-1980): Vinterlandskap, signerad Rhönnstad, olja på pannå, 31x23 cm

Konst, Måleri

Eric Rhönnstad oljemålning

Budhistorik (7 bud)
401793
700
402320
650
401793
550
397851
500
397851

Slutpris SEK:
700
74 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.