Tino Stefanoni serigrafi

143788

STEFANONI, Tino (Italien född 1937): Senza titolo, signerad och numrerad 49/150, färgserigrafi, 36,5x36,5 cm

Tino Stefanoni serigrafi

Budhistorik (3 bud)

401247
1 400
394984
1 300
394383

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.