Ernst Billgren mosaik

143781

BILLGREN, Ernst (född 1957): Långväga vänner, signerad och numrerad på plakett på baksidan Ernst Billgren (inristad signatur), 38/150, mosaik/träram, totalt mått, 59,5x79

Konst, Måleri

Ernst Billgren mosaik

Budhistorik (8 bud)
403404
16 500
403403
16 000
403402
15 500
403400
15 000
403250
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 733 EUR, 2 145 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.