Leif Robert Eriksson oljemålning

143773

ERIKSSON, Leif Robert (förss 1939): "Ben, sitting, spiror", signerad a tergo L. Robert Eriksson, olja på duk, 73x73 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (10 bud)
400342
950
402336
900
400342
850
402334
400342
750

Slutpris SEK:
950
100 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.