Chiffonjé mahogny

143714

CHIFFONJÉ, mahogny, signerad i en låda Christian Fahlström, höjd 137, 110x50 cm, samtliga nycklar finns

Dekorskador, slitage, enstaka lådknappar saknas

Chiffonjé mahogny

Budhistorik (4 bud)

402238
400885
395875
394775

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.