Lena Linderholm litografi

143610

LINDERHOLM, Lena A (född 1947): "Körsbärskanna", signerad Lena A Linderholm, numrerad, färglitografi, 73x55 cm, oramad

Lena Linderholm litografi

Budhistorik (19 bud)
401735
1 400
401760
1 300
401735
401722
401718

Slutpris SEK:
1 400
147 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.