Bertil Berntsson oljemålning

143583

BERNTSSON, Bertil (född 1921): Komposition, signerad och daterad Bertil Berntsson -62, olja på duk, 60x80

Konst, Måleri

Bertil Berntsson oljemålning

Budhistorik (21 bud)
401020
2 600
400737
2 400
400935
2 400
400737
400543

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.