Lars Fuhre litografi

143452

FUHRE, Lars (samtida): "This is true", signerad och numrerad Lars Fuhre 6/50, litografi, bladstorlek 70x50 cm

Lars Fuhre litografi

Budhistorik (18 bud)
397537
1 300
394810
397536
394810
397535
950

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.