Tanka Tibet

143440

TANKA, Tibet, välsignad av lama på baksidan med handavtryck, signerad, 104x73 cm

Obetydlig krackelyr

Orientaliskt, Konsthantverk

Tanka Tibet

Budhistorik (3 bud)

398584
398583
394806

Slutpris SEK:
210 EUR, 260 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.