Ardy Strüwer färglitografi

143424

STRÜWER, Ardy (född 1939): Komposition, signerad Ardy Strüwer, 4/300, färglitografi, 50x39 cm

Ardy Strüwer färglitografi

Budhistorik (14 bud)
398448
398451
950
398448
900
398446
850
398436

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.