Bengt Lindström

143418

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, ea, färlitografi, ca 70x50 cm

Bengt Lindström

Budhistorik (4 bud)

395868
394740
700
393334
600
391669

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.