Maurice Moberg oljemålning

143398

MOBERG, Maurice (född 1923): Sommarfält, signerad Maurice Moberg, olja på duk, 37x54 cm

Konst, Måleri

Maurice Moberg oljemålning

Budhistorik (21 bud)
400665
1 800
400642
1 700
400592
1 600
400599
400592
1 400

Slutpris SEK:
1 800
189 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.