Wolf Röhricht oljemålning

142967

RÖHRICHT, Wolf (1886-1953): Alplandskap, signerad Röhricht, olja på duk, 116x138 cm

Lagning med färgbortfall

Konst, Måleri

Wolf Röhricht oljemålning

Budhistorik (4 bud)

395049
8 000
395048
7 800
394305
5 000
392698

Slutpris SEK:
8 000
826 EUR, 986 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.