Oidentifierad konstnär oljemålning

142657

EKEGREN Vera (1915-2009): Nakenstudie, signerad, olja på pannå, 55x30 cm

Ändringar/tillägg
Konstnären är Vera Ekegren (1915-2009)

Konst, Måleri

Budhistorik (20 bud)
394201
1 600
393599
394200
393599
1 400
394191
1 300

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.