Byrå Svenska Möbelfabrikerna

142144

BYRÅ, med 5 lådor, Sverige 50-60-tal, etikettmärkt SMF, Svenska Möbelfabrikerna, teak, höjd 121, 80x45 cm, nyckel finns

Slitage, repor, skador

Byrå Svenska Möbelfabrikerna

Budhistorik (9 bud)
389760
2 800
389759
2 600
388225
2 400
389755
388225
1 700

Slutpris SEK:
2 800
294 EUR, 364 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.