Björn von Rosen akvarell

142074

VON ROSEN Björn(1905-1989): Motiv från sjön Båven, akvarell, signerad med solkors samt årtalet 1920, 29x47 cm
Proveniens: enligt familjen

Konst, Måleri

Björn von Rosen akvarell

Budhistorik (22 bud)
389507
5 600
389538
5 400
389507
5 200
389535
5 000
389507
4 800

Slutpris SEK:
5 600
588 EUR, 728 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.