Oscar Bergman akvarell

142033

BERGMAN, Oskar (1879-1963): Björkar, signerad och daterad Oskar Bergman 7/10 1961, akvarell, 34x29 cm

Konst, Måleri

Oscar Bergman akvarell

Budhistorik (33 bud)
389020
11 000
389030
11 000
389020
10 500
389026
10 500
389020
10 000

Slutpris SEK:
11 000
1 155 EUR, 1 430 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.