Tosten Ridell akryl

140243

RIDELL, Torsten (född 1946): Utan titel, signerad och daterad Torsten Ridell 1988, akryl på duk fäst på pannå, 156x40 cm
PROVENIENS: Galleri Tretton, Stockholm

Konst, Måleri

Tosten Ridell akryl
Budhistorik (4 bud)

392280
385453
3 200
384086
383995

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer