Carl Larsson etsningar

141217

LARSSON, Carl (1853-1919): Portfölj med 6 etsningar från originalplåtarna, utgiven av Hjert & Hjert 1983, numrerad upplaga på 360 st, bladstorlek 54x39 cm

Portföljens rygg skadad

Carl Larsson etsningar

Budhistorik (4 bud)

381033
2 600
373826
2 400
381032
2 400
373826

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer