Anshelm Dahl oljemålning

141216

DAHL, Anshelm (1897-1964): Höstlandskap med vattendrag och stuga, signerad Anhelm Dahl, olja på duk, 59x94 cm

Konst, Måleri

Anshelm Dahl oljemålning

Budhistorik (16 bud)
381829
1 800
381457
1 700
380298
1 600
377638
377931

Slutpris SEK:
1 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer