Notskåp 1800-tal

141201

NOTSKÅP, 1800-tal, på hjul, valnöt och rotfaner, intarsia, höjd 95, 37x54 cm, nyckel finns

Ytskador

Notskåp 1800-tal

Budhistorik (40 bud)
381946
4 200
381941
381937
3 800
381929
3 600
381933
3 600

Slutpris SEK:
4 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer