Flaskskepp Göran Forss

139961

FLASKSKEPP, Vedjakten "Elvira", i flaskhalsen sandkil från roslagen, korken signerad och daterad GF (Göran Forss, f. 1935), 2003, flaskans längd 26,5 cm

Nautica/Technica

Flaskskepp Göran Forss
Budhistorik (12 bud)
387915
3 400
387911
3 200
387907
387910
387907
2 800

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer