Staffan Hallström oljemålning

102133

HALLSTRÖM, Staffan (1914-1976): Abstrakt landskap
monogramsignerad och daterad SH 1959, olja på duk, 67x81 cm

Konst

Staffan Hallström oljemålning

Budhistorik (17 bud)
29618
7 200
29617
7 000
29615
6 400
29559
6 200
29558
6 000

Slutpris SEK:
7 200
690 EUR, 810 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.