Hilding Linnqvist oljemåning

102075

LINNQVIST, Hilding (1891-1984): Tankbåtsbrygga, signerad HL, olja på pannå, 59x73 cm
Utställd: Liljevalchs konsthall 1957

Konst

Hilding Linnqvist oljemåning

Budhistorik (3 bud)

22820
22754
20055

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.