Kjell Andersson, etsning

101011

ANDERSSON, Kjell (född 1937): Komposition, signerad Kjell Andersson -67, etsning, 15x17

Kjell Andersson, etsning

Budhistorik (3 bud)

17464
650
6211
600
6211

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.