Paul Osipow serigrafier

100217

OSIPOW, Paul (Finland, född 1939), 2 st, Utan titel,
signerade Paul Osipow -79, 41/80, serigrafier, 39,5x39,5 vardera
PROVENIENS: Anders Tornberg Gallery, Lund

Paul Osipow serigrafier

Budhistorik (8 bud)
12393
12396
1 900
12393
1 800
12394
1 700
12393
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.