Axel Fidell etsningar

100051

FRIDELL, Axel (1894-1935): Tak i Stockholm I & II, torrnål, båda osignerade, med plåtinskriptioner F.f.G.K, I = état V, II = état II, utförda 1932, utgivna 1950 resp.1951, monterade i passepartouter; Haskel 338-339

Konst, Grafik, Stockholmiana

Axel Fidell etsningar

Budhistorik (7 bud)
14285
550
13052
500
14141
500
13052
450
14140

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.