Sigurd Swane oljemålning

898111

SIGURD SWANE (Danmark 1879-1973), kvinnostudie, otydligt signerad, olja på duk, ca 92x119 cm

Smärre färgbortfall i nedre högra hörnet, krackelyr

Linnégatan 21, Norrköping

Sigurd Swane oljemålning

Budhistorik (19 bud)
7036544
8 000
7036542
7 000
7036421
5 000
7035821
4 200
7035677

Slutpris SEK:
8 000
840 EUR, 1 040 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.