Paavo Tynell taklampa

Föregående | Översikt | Nästa

853031

PAAVO TYNELL, TAKLAMPA. Tillverkare Taito Oy, sent 1940-tal, polerad och perforerad mässing, 3 ljuspunkter, diameter 47 cm.

Slitage, ej funktionstestad.

Belysning, Taklampor, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

853031 - Paavo Tynell taklampa
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Paavo Tynell taklampa

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
7051305
7 600
7048973
7 400
7040683
7 200

3 dagar kvar
Avslutas 2021-04-18
18:28   (19:28 )
AKTUELLT BUD EUR:
7 600
79 332 SEK, 8 925 USD
Utropspris EUR:
12 000-15 000

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund