Fritz Jakobsson oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

851870

FRITZ JAKOBSSON (född 1940) stilleben med körsbär, signerad samt daterad -81, olja på duk, 82x120 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

851870 - Fritz Jakobsson oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fritz Jakobsson oljemålning

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
7055103
1 600
7042373
7040940
500

3 dagar kvar
Avslutas 2021-04-18
17:30   (18:30 )
AKTUELLT BUD EUR:
1 600
16 701 SEK, 1 879 USD
Utropspris EUR:
5 000-7 000

Lämna maxbud:

EUR

Logga in / Bli kund