Edition Luxe Vacheron & Constantin Frackur Platina

856043

VACHERON & CONSTANTIN, frackur, platina, Art Deco, 1920-tal, manuellt urverk, mineralglas, serie nr. 230260, verk nr. 374821, diam ca 40.5 mm, vikt ca 50.5 g

Medföljande - Klockkedja, 18K, vitguld, längd 40 cm, vikt ca 8.6 g

Åldersrelaterat slitage. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Tema, Selected

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (3 bud)

6973078
20 000
6968765
7 400
6968733
7 200

Slutpris SEK:
20 000
1 916 EUR, 2 250 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.