Edition Luxe Movado Fickur 1930-tal

856042

MOVADO, fickur, 1930-tal, manuellt urverk, krom, plexiglas, serie nr. 542735/ 36910, kaliber 540, diam ca 46 mm

Åldersrelaterat slitage. Urtavla med något ojämn färg. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Tema

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik (4 bud)

6997956
750
6996308
550
6978634
6968676

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.