Kihei Sasajima träsnitt

882119

KIHEI SASAJIMA (1906-1993) by, signerad samt daterad '69, träsnitt, A.P., 31x42 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Kihei Sasajima träsnitt

Budhistorik

Bud EUR

2021-02-28 kl 12:21
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
100