Carl Fredrik Reuterswärd Non Violence

881620

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): "Non Violence", monogramsignerad CFR, brons, höjd ca 4,5, längd ca 7,5 cm

Smärre slitage

Konst, Skulpturer, Nutida

Monter 26

Budhistorik (15 bud)
6875768
3 400
6875554
3 200
6873584
6869893
2 800
6869873
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.