Uppsatsskål porfyr

881103

UPPSATSSKÅL, 1800-tal, porfyr, höjd ca 21, diameter 30 cm

Mindre naggar förekommer

Diverse, Selected

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Uppsatsskål porfyr

Budhistorik (33 bud)
6878320
21 000
6878303
20 000
6878319
20 000
6878303
19 500
6878317
19 000

Slutpris SEK:
21 000
2 012 EUR, 2 363 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.