Glasfåglar Oiva Toikka

881101

OIVA TOIKKA, skulpturer, 2 st fåglar, glas, Iittala, Finland, signerade samt etikett, höjder ca 11, längd 20 cm

Nagg

Glas, Konstglas, Design

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Glasfåglar Oiva Toikka

Budhistorik (9 bud)
6872934
6871280
2 800
6871177
2 600
6871277
2 600
6871177

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.