Pekka Halonen teckning

880875

PEKKA HALONEN (1865-1933) efter stormen, signerad samt daterad 1909, teckning och akvarell, 21x29 cm

liten reva i pappret

Södra kajen 14, Helsingfors

Pekka Halonen teckning

Budhistorik (22 bud)
Bud EUR
6874340
840
6874330
820
6874330
780
6874255
760
6874255
740

Slutpris EUR:
840
8 768 SEK, 986 USD
Utropspris EUR:
600