Dugena Armbandsur 14K 1970-tal

873748

DUGENA, armbandsur, 14K, 1970-tal, manuellt urverk, rödguld, plexiglas, senare flexilänk förgyllt stål ej original, serie nr. 971103/171, diam ca 20x23 mm

Bruksslitage. Gåvogravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Budhistorik

2021-02-28 kl 20:46
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.