André Lanskoy, Composition Noire, färglitografi

871136

ANDRÉ LANSKOY (Frankrike, 1902-1976): ''Composition Noire'', signerad och numrerad i blyerts Lanskoy 176/197, färgserigrafi, bildmått 54,5x39,5 cm

Ej examinerad ur ram

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (16 bud)
6876872
2 400
6876858
6876852
6876781
1 900
6876613
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.