Karin Stackelberg oljemålning sannolikt Gränna

868490

KARIN STACKELBERG (1877-1957): Trädgårdsvy möjligen från Grand Hotell Ribbagården i Gränna, signerad K Stackelberg, olja på duk fäst på pannå, 21 x 27 cm

Olja på duk fäst på pannå

Konst, Modernt måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (9 bud)
6874847
2 400
6874522
6874493
1 400
6874469
1 300
6874381

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.