ANTHONY QUINN: Lovers

865789

ANTHONY QUINN (1915-2001): Lovers, signerad och numrerad Anthony Quinn 87/299, serigrafi, tillverkningsår 1988, motivmått 73x58 cm, enligt uppgift inköpt på Maui, december 1990.

Konst, Grafik, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

ANTHONY QUINN: Lovers

Budhistorik (9 bud)
6876589
2 400
6876533
6876418
6876414
1 600
6876410
1 400

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.