Unik skål Bertil Vallien, Kosta Boda

Föregående | Översikt | Nästa

860703

BERTIL VALLIEN, skål, Kosta Boda 1980-tal, unik, över- och underfång i lila och gult med iriserande effekter, blästrad dekor av hjort, stjärna, nät, träd och fågel, signerad Kosta Unik 5932 B. Vallien och B. Vallien UNIK KOSTA BODA samt ikarosmärket (överstruken numrering 8986), höjd 11, 15 x 13 cm

Glas, Konstglas, Design, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

860703 - Unik skål Bertil Vallien, Kosta Boda
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (5 bud)
6862047
6853586
2 800
6853582
2 600
6853167
6849368

2 dagar kvar
Avslutas 2021-02-28
18:31   (19:31 )
AKTUELLT BUD SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
3 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.